Датум: 22. Maj 2023 12:40 Категорија: Догађаји

У четвртак, 18.5.2023. у ОШ "Јездимир Трипковић" у Латвици су одржане Спортске игре младих
3. пут по реду у Ариљу на којима су ученици наше школе узели учешће и остварили веома запажене
резултате.

Учешће на овом такмичењу узели су ученици матичне школе, као и издвојених одељења. Девојчице и
дечаци нижих и виших разреда такмичили су се у малом фудбалу, баскету 3Х3, Кока-Кола КУП и
"између две ватре", као и трчању на 60 метара. У генералном пласману у трчању на 60 метара, пласирао се
ученик III разреда Никола Марковић. Ученици I,II i III разреда освојили су 3. место у игри "између две ватре".
Дечаци у млађим резредима освојили су 3. место у малом фудбалу. Ученице нижих и виших разреда освојиле
су 2. место у малом фудбалу.

Свим ученицима освајачима прва три места уручена су признања и медаље на Тргу Партизана у Ариљу.
Похваљујемо ученике, наставника Марка Маслара и учитељицу Мирјану Тодоровић и честитамо им на
постигнутом успеху. Николи желимо много среће и успеха у даљем такмичењу.